Het Winschoter Kamerkoor bestaat 115 jaar

Het Winschoter Kamerkoor bestaat 115 jaar

Published 23 oktober 2015 | By Jan Witter

Naar aanleiding van het 115 jarig bestaan van het koor is het Winschoter Stadsjournaal gevraagd om het verenigingsleven en het jubileumconcert in de Marktpleinkerk vast te leggen op DVD. De productie omvat het reilen en zeilen binnen het 115 jaar oude koor anno 2015 en een registratie van het concert dat op 8 maart 2015 gegeven is.

Wilt u nog meer blogberichten lezen? Ga dan naar de pagina Nieuws.

We pakken weer uit.......................

10 maart 2025 - Op 17 en 18maart zijn weer onze jaarlijkse voorstellingen in de Klinker. ook dit jaar is er op de dinsdagmiddag een voorstelling. Kaarten zijn uitsluitend via de Klinker (aan de kassa/website ) te... lees verder »

mini reünie WMC - Stichting Het Winschoter Stadsjournaal

mini reünie WMC

7 maart 2025 - Vrijdagavond 7 maart was er in de kantine van de sporthal aan de Stikkerlaan een mini reünie van WMC 1. Diverse spelers uit de meest succesvolle periode van de club gaven acte de préséance. Ook... lees verder »