Het zijn net(te) mensen

Het zijn net(te) mensen

Het zijn net(te) mensen Stichting Het Winschoter Stadsjournaal

Dit is de titel van het stuk dat het Winschoter Schooltheater dit jaar 7 ! keer speelde in de Klinker. Al jaren maakt deze bevlogen theatergroep , bestaande uit mensen uit het onderwijs en hun vriendengroep, theater voor basisschoolscholieren. Dit jaar was het stuk speciaal voor de bovenbouw geschreven en ruim 1100 kinderen uit het Oldambt hebben het stuk gezien. Op vrijdagavond 5 april werd het stuk ook nog voor de overige belangstellenden opgevoerd. Het Winschoter Stadsjournaal maakte van deze avond een registratie met 4 camera"s.

Wilt u nog meer blogberichten lezen? Ga dan naar de pagina Nieuws.

Weer te gast bij................... - Stichting Het Winschoter Stadsjournaal

Weer te gast bij...................

11 april 2025 - Op 12 april organiseerde de speeltuinvereniging Sint Vitusholt weer traditioneel een filmavond in haar verenigingsgebouw aan de Kastanjelaan. Al vele jaren komt het Winschoter Stadsjournaal een... lees verder »

Zweefbed naar de wolken - Stichting Het Winschoter Stadsjournaal

Zweefbed naar de wolken

4 april 2025 - Dit is de titel van het stuk dat het Winschoter schooltheater 7 keer!! heeft gespeeld in de Klinker. De laatste voorstelling was op donderdagavond 3 april en deze heeft het Winschoter Stadsjournaal... lees verder »